Back to top

Jezikovni tečaji v študijskem letu 2017/2018

 

PRIJAVE SPREJEMAMO DO 20. OKTOBRA 2017 OZIROMA DO ZAPOLNITVE SKUPINE.

 

 Za več podrobnosti o posameznem tečaju kliknite na zavihek z jezikom na levi strani.

Jezik

Predavatelj

Stopnja

Termin

Predavalnica

ANGLEŠČINA

Petra Novak

nadaljevalna 1 TOR 19.40 - 21.15 024
  Petra Novak nadaljevalna 2 ČET 19.40 - 21.15 209C
  Mojca Belak izpopolnjevalna SRE 18.50 - 20.25 5 (Tobačna 5)

 

Matthew Salt

konverzacija

PON 18.50 - 20.25 011
  Matthew Salt Erasmus Exchange ČET 19.40 - 21.15 012
ČEŠČINA Bojana Petković začetna TOR 18.50 - 20.25 533
  Bojana Petković nadaljevalna informativno  
  Bojana Petković izpopolnjevalna informativno  
  Bojana Petković konverzacija PON 19.40 - 21.15 12

FRANCOŠČINA

Vesna Čeh Štok

začetna

TOR 18.50 - 21.15 012

 

Vesna Čeh Štok

nadaljevalna

SRE 18.50 - 21.15 2 (Tobačna 5)        

 

Katarina Paternost

izpopolnjevalna 1

TOR 18.50 - 21.15 2 (Tobačna 5)          
  Katarina Paternost izpopolnjevalna 2 ČET 18.50 - 21.15 533 
  Anne-Cecile Lamy konverzacija ČET 18.50 - 21.15 P2 (Zavetiška 5)

HRVAŠČINA

Barbara Buršić

začetna

ČET 18.50 - 20.25 1 (Tobačna 5)
  Barbara Buršić nadaljevalna TOR 18.50 - 20.25 3 (Tobačna 5)

ITALIJANŠČINA

Kaja Brecelj/Daša Stanič

začetna

ČET 18.50 - 20.25 426
  Kaja Brecelj nadaljevalna TOR 18.00 - 19.35 5 (Tobačna 5)
  Daša Stanič izpopolnjevalna 1  TOR 19.40 - 21.15 325
  Kaja Brecelj

izpopolnjevalna 2

SRE 18.50 - 20.25 532

JAPONŠČINA

Nina Golob

začetna 1

PON 19.40 - 21.15 04

 

Nina Golob

začetna 2

ČET 18.00 - 19.35 404
KITAJŠČINA Sarah Berkovič začetna PON 18.00 - 19.35 P1 (Zavetiška 5)
    nadaljevalna informativno  

KOREJŠČINA

Hyeonsook Ryu

začetna

TOR 18.00 - 19.35 R-4      
  Minyoung Chang nadaljevalna TOR 18.00 - 19.35 209C
LATINŠČINA  Marko Kastelic začetna SRE 18.50 - 20.25 024
  Marko Kastelic nadaljevalna informativno  
MADŽARŠČINA Livija Horvat začetna ČET 19.40 - 21.15 309
MAKEDONŠČINA Namita Subiotto začetna TOR 18.00 - 19.35 208

NEMŠČINA

Tanja Vidic

začetna

PON 17.10 - 18.45 012    

 

Tanja Vidic

začetna

PON 18.50 - 20.25          012  

 

Manja Grad

nadaljevalna

PON 18.00 - 19.35      04       

 

Manja Grad

nadaljevalna

TOR 19.40 - 21.15 P2 (Zavetiška 5)

 

Manja Grad

izpopolnjevalna 1

PON 19.40 - 21.15 31        

 

Manja Grad

izpopolnjevalna 2

TOR 18.00 - 19.35 P2 (Zavetiška 5)  
  Tina Štrancar konverzacija SRE 18.50 - 20.25 011
  Manja Grad poslovna informativno  

NIZOZEMŠČINA

Maya Choghari

začetna

SRE 18.00 - 19.35  R-3     
  Maya Choghari nadaljevalna SRE 19.40 - 21.15 R-3
NORVEŠČINA Christian Moe začetna TOR 18.50 - 20.25 02
  Christian Moe nadaljevalna informativno  

NOVA GRŠČINA

Emmanouil Perakis

začetna 1

TOR 18.00 - 19.35   345    

 

Emmanouil Perakis

začetna 2

TOR 19.40 - 21.15        345
  Emmanouil Perakis nadaljevalna PON 19.40 - 21.15 02

 

Georgios Politakis

konverzacija

PON 19.40 - 21.15 024
PERZIJŠČINA Danijela Kelava začetna PON 18.00 - 19.35 5 (Tobačna 5)
  Zahra Parhizkar nadaljevalna PON 18.00 - 19.35 R-2
POLJŠČINA Mateja Gojkošek začetna TOR 18.50 - 20.25 R-3

PORTUGALŠČINA

Lana Klopčič

začetna

SRE 18.00 - 19.35 05
  Lana Klopčič nadaljevalna 1 informativno  
  Lana Klopčič nadaljevalna 2 SRE 19.40 - 21.15 05

RUŠČINA

Tatjana Komarova

začetna

TOR 17.10 - 18.45    12     

 

Tatjana Komarova

nadaljevalna

TOR 18.50 - 20.25         12       
SANSKRT Luka Repanšek uvod v sanskrt PON 19.40 - 21.15 05
SLOVAŠČINA Eva Tibenska začetna SRE 19.40 - 21.15 03
SRBŠČINA Vesna Lazović osvežitvena PON 19.40 - 21.15 06
  Vesna Lazović konverzacija informativno  
STARA GRŠČINA Mojca Cajnko začetna ČET 19.40 - 21.15 024

ŠPANŠČINA

David Heredero Zorzo

začetna

ČET 18.00 - 19.35 011
  Sara Hevia začetna ČET 19.40 - 21.15 R-2

 

David Heredero Zorzo

nadaljevalna

ČET 19.40 - 21.15 011
  David Heredero Zorzo izpopolnjevalna TOR 19.40 - 21.15 03
  David Heredero Zorzo konverzacija informativno  

ŠVEDŠČINA

Iva Klemenčič

začetna

TOR 18.00 - 19.35     4 (Tobačna 5)

 

Iva Klemenčič

nadaljevalna

SRE 19.40 - 21.15   12
  Iva Klemenčič  izpopolnjevalna 1  informativno  
  Iva Klemenčič  izpopolnjevalna 2 ČET 18.50 - 20.25 532
  Iva Klemenčič izpopolnjevalna 3 informativno  
  Iva Klemenčič konverzacija TOR 19.40 - 21.15 4 (Tobačna 5)