Back to top

Jezikovni tečaji v študijskem letu 2016/2017

 

Jezik

Predavatelj

Stopnja

Termin

Predavalnica

ANGLEŠČINA

Martin Grad

osvežitvena

SRE 18.00 - 19.35            R-3           

 

Martin Grad

konverzacija

SRE 19.40 - 21.15            R-3
ČEŠČINA Bojana Petković izpopolnjevalna PON 18.30 - 20.05 P1 (Zavetiška 5)

FRANCOŠČINA

Nataša Žugelj

začetna

TOR 18.50 - 21.15 R-3           

 

Vesna Čeh Štok

nadaljevalna

SRE 18.50 - 21.15            2 (Tobačna 5)           

 

Katarina Paternost

izpopolnjevalna 1

TOR 18.50 - 21.15            2 (Tobačna 5)           
  Anne-Cecile Lamy izpopolnjevalna 2 TOR 18.50 - 21.15 012

HRVAŠČINA

Barbara Buršić

začetna

ČET 18.50 - 20.25   233           

ITALIJANŠČINA

Kaja Brecelj

začetna

TOR 18.00 - 19.35            5 (Tobačna 5)
  Daša Stanič nadaljevalna TOR 19.40 - 21.15 325
  Kaja Brecelj izpopolnjevalna 1  SRE 19.40 - 21.15 05

JAPONŠČINA

Klara Hrvatin

začetna 1

PON 18.00 - 19.35             04      

 

Klara Hrvatin

začetna 2

ČET 18.00 - 19.35             024         

KOREJŠČINA

Ryu Hyeonsook

začetna

PON 18.00 - 19.35            R-2           
LATINŠČINA  Marko Kastelic začetna ČET 18.50 - 20.25 P2 (Zavetiška 5)

NEMŠČINA

Tanja Vidic

začetna

PON 17.10 - 18.45            012           

 

Tanja Vidic

začetna

PON 18.50 - 20.25            012           

 

Manja Grad

nadaljevalna

TOR 18.00 - 19.35            P2 (Zavetiška 5)           

 

Manja Grad

nadaljevalna

PON 19.40 - 21.15            31           

 

Manja Grad

izpopolnjevalna 1

TOR 19.40 - 21.15            P2 (Zavetiška 5)           

 

Tanja Škerlavaj

izpopolnjevalna 2

PON 18.50 - 20.25   011           
  Tanja Škerlavaj konverzacija  SRE 18.50 - 20.25 011

NIZOZEMŠČINA

Lothar Orel

začetna

TOR 19.40 - 21.15            434           
  Lothar Orel  nadaljevalna PON 19.40 - 21.15  R-1 

NOVA GRŠČINA

Emmanouil Perakis

začetna 1

TOR 18.00 - 19.35            345           

 

Emmanouil Perakis

začetna 2

TOR 19.40 - 21.15            345           
  Emmanouil Perakis nadaljevalna PON 19.40 - 21.15 02

 

Georgios Politakis

konverzacija

PON 19.40 - 21.15 024     
NORVEŠČINA Christian Moe  nadaljevalna  TOR 18.50 - 20.25 02

PORTUGALŠČINA

Lana Klopčič

nadaljevalna

PON 18.00 - 19.35            5 (Tobačna 5)           

RUŠČINA

Tatjana Komarova

začetna

TOR 17.10 - 18.45            fonolaboratorij 12           

 

Tatjana Komarova

nadaljevalna

TOR 18.50 - 20.25            fonolaboratorij 12           

ŠPANŠČINA

David Heredero Zorzo

začetna

TOR 18.00 - 19.35            116           

 

David Heredero Zorzo

nadaljevalna

TOR 19.40 - 21.15            116           

ŠVEDŠČINA

Iva Klemenčič

začetna

TOR 18.00 - 19.35            4 (Tobačna 5) 

 

Iva Klemenčič

nadaljevalna

TOR 19.40 - 21.15            4 (Tobačna 5)           
  Iva Klemenčič  izpopolnjevalna 1  SRE 19.40 - 21.15 012
  Iva Klemenčič  konverzacija  ČET 19.40 - 21.15 R-2