Back to top

Obvestila

Na tej strani objavljamo pomembna obvestila, povezana z izvajanjem tečajev tujih jezikov in drugih seminarjev (npr. spremembe predavalnic, menjava urnikov, nadomeščanja). Obvestila udeležencem pravočasno pošljemo tudi po elektronski pošti.

 

11. februar 2019

Obveščamo vas, da se v letnem semestru spremenijo predavalnice za nekatere tečaje. Spremembe veljajo od ponedeljka, 18. februarja 2019, dalje.

JEZIK PREDAVATELJ STOPNJA TERMIN PREDAVALNICA V ZS PREDAVALNICA V LS
ANGLEŠČINA Laura Mrhar nadaljevalna 2 SRE 19.40 - 21.15 012 12 fono
Petra Novak izpopolnjevalna ČET 18.00 - 19.35 011 12 fono
Petra Novak konverzacija ČET 19.40 - 21.15 011 019
ČEŠČINA Bojana Petković začetna TOR 19.40 - 21.15 434 102
FRANCOŠČINA Vesna Čeh Štok začetna TOR 18.50 - 21.15 012 R-3
Vesna Čeh Štok začetna ČET 18.50 - 21.15 1 (Tobačna 5) 1 (Tobačna 5)
Katarina Paternost izpopolnjevalna 1 TOR 18.50 - 21.15 2 (Tobačna 5) 1 (Tobačna 5)
Katarina Paternost izpopolnjevalna 2 ČET 18.50 - 21.15 533 5 (Tobačna 5)
Anne-Cecile Lamy konverzacija ČET 18.50 - 21.15 P2 (Zavetiška 5) R-1
ITALIJANŠČINA Kaja Brecelj začetna SRE 18.00 - 19.35 didaktična 410
Daša Stanič začetna TOR 19.40 - 21.15 325 13
Kaja Brecelj nadaljevalna PON 19.40 - 21.15 R-2 R-2
Kaja Brecelj izpopolnjevalna 1 TOR 18.00 - 19.35 01 325
Daša Stanič izpopolnjevalna 2 SRE 18.00 - 19.35 415 R-1A
Kaja Brecelj izpopolnjevalna 3 SRE 19.40 - 21.15 R-1 01
JAPONŠČINA Nina Golob začetna 1 ČET 18.00 - 19.35 013 209C
Nina Golob začetna 2 ČET 19.40 - 21.15 013 209C
KITAJŠČINA Sarah Berkovič začetna TOR 18.50 - 20.25 12 fono 5
KOREJŠČINA Minyoung Chang začetna PON 18.00 - 19.35 R-2 R-3
Minyoung Chang nadaljevalna ČET 18.00 - 19.35 R-4 233
NEMŠČINA Tanja Vidic začetna ČET 17.10 - 18.45 R-1 06
Tanja Vidic začetna ČET 18.50 - 20.25 306 06
Manja Grad nadaljevalna PON 18.00 - 19.35 04 04
Manja Grad nadaljevalna TOR 18.00 - 19.35 P2 (Zavetiška 5) P3 (Zavetiška 5)
Manja Grad izpopolnjevalna 1 PON 19.40 - 21.15 31 R-3
Manja Grad izpopolnjevalna 1 SRE 19.40 - 21.15 02 012
Manja Grad izpopolnjevalna 2 TOR 19.40 - 21.15 P2 (Zavetiška 5) P3 (Zavetiška 5)
Tina Štrancar konverzacija SRE 18.50 - 20.25 011 011
Tina Štrancar konverzacija plus TOR 18.50 - 20.25 533 02
NIZOZEMŠČINA Maya Choghari začetna SRE 18.00 - 19.35 R-3 02
Maya Choghari nadaljevalna PET 18.00 - 19.35 R-3 R-1
NORVEŠČINA Christian Moe začetna ČET 18.50 - 20.25 532 4 (Tobačna 5)
Christian Moe nadaljevalna TOR 18.50 - 20.25 02 309
NOVA GRŠČINA Emmanouil Perakis začetna 1 TOR 18.00 - 19.35 345 345
Emmanouil Perakis nadaljevalna TOR 19.40 - 21.15 345 345
Emmanouil Perakis izpopolnjevalna PON 19.40 - 21.15 02 03
PORTUGALŠČINA Lana Klopčič začetna 2 SRE 18.00 - 19.35 05 5 (Tobačna 5)
Lana Klopčič nadaljevalna 2 SRE 19.40 - 21.15 05 5 (Tobačna 5)
RUŠČINA Tatjana Komarova začetna TOR 17.10 - 18.45 12 fono 5
Tatjana Komarova nadaljevalna ČET 17.10 - 18.45 5 (Tobačna 5) 5 (Tobačna 5)
ŠPANŠČINA David Heredero Zorzo začetna TOR 18.00 - 19.35 R-4 R-4
Marjeta Drobnič začetna ČET 18.50 - 20.25 1A-Rim 011
David Heredero Zorzo nadaljevalna 1 TOR 19.40 - 21.15 R-3 R-1
Sara Hevia nadaljevalna 2  TOR 19.40 - 21.15 03 03
Sara Hevia izpopolnjevalni PON 19.40 - 21.15 06 06
ŠVEDŠČINA Iva Klemenčič začetna TOR 18.00 - 19.35 4 (Tobačna 5) 4 (Tobačna 5)
Iva Klemenčič nadaljevalna TOR 19.40 - 21.15 4 (Tobačna 5) 4 (Tobačna 5)
Iva Klemenčič izpopolnjevalna 1 SRE 18.50 - 20.25 532 019
TURŠČINA Misra Uğurlu predstavitvena TOR 19.40 - 21.15 209C 209C