Rektorjeva nagrada za naj inovacijo Univerze v Ljubljani 2018

Prijave za Rektorjevo nagrado za naj inovacijo Univerze v Ljubljani so odprte. Rektorjeva nagrada za naj inovacijo Univerze v Ljubljani, ki jo organizirata Univerza v Ljubljani in Ljubljanski univerzitetni inkubator (LUI), je spodbuda za študente in zaposlene na Univerzi v Ljubljani, da s svojimi inovacijami vstopijo na trg in idejo komercializirajo. K sodelovanju ste vabljeni vsi, ki imate tehnološke in netehnološke inovacije, kot tudi inovativne podjetniške ideje. Prijavijo se lahko skupine, kjer je vodja skupine študent ali alumni študent (do tri leta po zaključku študija), raziskovalec ali pedagoški delavec Univerze v Ljubljani.Prijave za Rektorjevo nagrado za naj inovacijo Univerze v Ljubljani so odprte. Rektorjeva nagrada za naj inovacijo Univerze v Ljubljani, ki jo organizirata Univerza v Ljubljani in Ljubljanski univerzitetni inkubator (LUI), je spodbuda za študente in zaposlene na Univerzi v Ljubljani, da s svojimi inovacijami vstopijo na trg in idejo komercializirajo. K sodelovanju ste vabljeni vsi, ki imate tehnološke in netehnološke inovacije, kot tudi inovativne podjetniške ideje. Prijavijo se lahko skupine, kjer je vodja skupine študent ali alumni študent (do tri leta po zaključku študija), raziskovalec ali pedagoški delavec Univerze v Ljubljani.

Zbiranje prijav poteka prek spletnega obrazca LUI, do vključno četrtka, 15. marca 2018, do 23.59. Več informacij s splošnimi pogoji tekmovanja najdete tukaj.