Dekan sprejel športnice in športnike fakultete

V ponedeljek, 4. junija 2018, se je dekan Filozofske fakultete, prof. dr. Roman Kuhar, srečal s športnicami in športniki fakultete, ki so v različnih športih zastopali barve Filozofske fakultete.

V svojem nagovoru je dekan povedal, da je celotna fakulteta ponosna na športne dosežke študentk in študentov fakultete ter se jim zahvalil za vse dosežene uspehe. Vodja Pedagoške enote za šport Filozofske fakultete, pred. Gregor Hribar, je dodal, da je bilo letos tekmovanj v različnih športnih panogah manj. Športna zveza Univerze v Ljubljani naj bi bila v bodoče sestavljena iz športnih društev, zato bo tudi Filozofska fakulteta ustanovila športno društvo. Vsem športnicam in športnikom se je zahvalil za njihovo udeležbo na tekmovanjih znotraj univerzitetne zveze in tudi širše. Med pomembnejše dosežke se uvrščata 2. mesto v UL ligi ženske odbojkarske ekipe Filozofske fakultete ter 3. mesto v UL ligi ženske košarkarske ekipe.

Športne dosežke udeležencev državnih univerzitetnih prvenstev v študijskem letu 2017/2018 si lahko pogledate tukaj.

Slike: