Liber.ac

OB ŠTUDIJU
Študijske strani

Sistematski pregledi za zamudnike

Obveščamo vas, da se bojo sistematski pregledi za študente, ki so bili vabljeni, a se pregleda niso udeležili, izvajali od 20. 6. 2018 dalje.

Za termin se obrnite na Zdravstveni dom za študente UL (Aškerčeva 4, 1000 Ljubljana) in sicer:

1. preko elektronske pošte (valentina.slana@zdstudenti.si) - ob prijavi navedite fakulteto, letnik in stopnjo študija,
  2. osebno pri sestri na preventivi,
  3. po telefonu (01 200 74 22) med 6.00 - 9.30 uro ter med 13.00 - 13.30 uro.

OPOZORILO: V Zdravstvenem domu vse študente obveščajo, da se na podlagi 23. člena Zakona o zdravstvenem varstvu in zdravstvenem zavarovanju (UL RS, št. 72/06) študentom zagotavlja plačilo preventivnega sistematičnega pregleda le do dopolnjenega 26. leta starosti oz. (UL RS, št. 61,17) največ do konca študijskega leta, v katerem dopolnijo 26 let. Izven tega študenti, kljub temu, da redno študirajo in imajo urejen status študenta, niso upravičeni do brezplačnega sistematičnega pregleda študenta (pregled stane 38 evro).

FF izobražuje študente in ustvarja vrhunske izobražence z odprtim in kritičnim mišljenjem na področju humanistike in družboslovja ter izobraževanja učiteljev s teh področij.

EDUROAM

Fakulteta je opremljena z brezžičnimi oddajniki. Na voljo je brezžično akademsko omrežje Eduroam. Dostop do tega omrežja je na voljo vsem vpisanim študentom/študentkam in zaposlenim na fakulteti. Do omrežja Eduroam lahko dostopate povsod, kjer je na voljo signal (doma in v tujini).

Univerza v Ljubljani
FF - Filozofska fakulteta