Liberac

Stoletnica

Sistematski pregledi za zamudnike

Spoštovani,

iz Zdravstvenega doma za študente so nam sporočili, da so z dnem 26. 8. 2019 ponovno začeli izvajati sistematske preglede za študente vseh fakultet, visokih šol in akademij, ki so v študijskem letu 2018/19 zamudili redni sistematični pregled:

1. pregled –  v prvem letniku 1. stopnje

2. pregled  – v zadnjem letniku (4., 5. letniku oz. 1. letniku magistrskega študija)

Naročanje je možno:

Ob naročanju navedite:

- ime, priimek

- fakulteto

- letnik

- stopnjo študija

Pregledi se do nadaljnjega izvajajo SAMO NA AŠKERČEVI 4!

Opozorilo!

Vse študente obveščajo, da se na podlagi 23. člena Zakona o zdravstvenem varstvu in zdravstvenem zavarovanju (Uradni list RS, št. 72/06-UPB in naslednji) zagotavlja plačilo preventivnega sistematičnega pregleda le do dopolnjenega 26. leta starosti oziroma do konca študijskega leta, v katerem dopolnijo 26 let. Kasneje, kljub temu, da redno študirajo in imajo urejen status študenta oziroma delajo preko študentskega servisa, niso upravičeni do brezplačnega sistematičnega pregleda

FF izobražuje študente in ustvarja vrhunske izobražence z odprtim in kritičnim mišljenjem na področju humanistike in družboslovja ter izobraževanja učiteljev s teh področij.

EDUROAM

Fakulteta je opremljena z brezžičnimi oddajniki. Na voljo je brezžično akademsko omrežje Eduroam. Dostop do tega omrežja je na voljo vsem vpisanim študentom/študentkam in zaposlenim na fakulteti. Do omrežja Eduroam lahko dostopate povsod, kjer je na voljo signal (doma in v tujini).

Univerza v Ljubljani
FF - Filozofska fakulteta