Izr. prof. dr. Anja Podlesek z Oddelka za psihologijo Filozofske fakultete Kongresna ambasadorka Slovenije

V okviru Slovenskega ambasadorskega programa so na Ljubljanskem gradu 14. novembra 2019 podelili častne nazive prvim petindvajsetim Kongresnim ambasadorkam in ambasadorjem Slovenije.

Med prejemniki iz različnih izobraževalnih in strokovnih institucij so ta naziv podelili tudi izr. prof. dr. Anji Podlesek z Oddelka za psihologijo Filozofske fakultete, in sicer za psihološko konferenco Alpe Adria 2018 (13th Alps Adria Psychology Conference).

Naziv je bil podeljen tistim, ki so z znanjem, zavzetim delom in predanostjo najbolj pripomogli k povečanju ugleda naše države na področju internacionalizacije znanosti, strokovnih ved in gospodarstva ter športa.

Iskrene čestitke!

Slike: