Vabilo k sodelovanju v anketi o dostopnosti knjižnic Osrednje humanistične knjižnice Filozofske fakultete

Spoštovani_e študenti_ke, Študentski svet Filozofske fakultete vas vljudno prosi za sodelovanje v kratki anketi o dostopnosti knjižnic Osrednje humanistične knjižnice (OHK) na Filozofski fakulteti Univerze v Ljubljani.

Anketa je bila sestavljena z namenom pridobivanja podatkov o navadah, pričakovanjih in željah študentk_ov glede oddelčnih knjižnic, njihovih urnikov ter načinov izposoje. Podatki, ki jih bomo pridobili, bodo OHK olajšali načrtovanje morebitnih dežurstev v knjižnicah v prihodnjem študijskem letu, zato bomo veseli, če anketo zagotovo izpolnite.

Anketa, katere reševanje vam bo vzelo približno 5 minut, je dostopna na povezavi.

Za vaše odgovore se vam že vnaprej prijazno zahvaljujemo ter vam želimo miren in uspešen zaključek izpitnega obdobja.

Študentski svet FF