Zaključni dogodek literarnega natečaja Rdeča nit 2017

Vabljeni na zaključni dogodek in razglasitev zmagovalk in zmagovalcev ter podelitev nagrad vseštudentskega literarnega natečaja Rdeča nit 2017, ki bo v sredo, 26. aprila 2017, ob 19.30 v Trubarjevi hiši literature v Ljubljani (Stritarjeva ulica). Izmed 133 študentk in študentov, ki so skupaj poslale/-i 45 kratkih zgodb in kar 395 pesmi, je strokovna komisija izbrala najboljše tri iz vsake kategorije. Podelitev nagrad po popestril nastop Okteta Filozofske fakultete, po formalnem delu pa bo sledilo še neformalno druženje ob hrani in vinu.

Sestava komisije za kratko prozo:

• red. prof. dr. Alojzija Zupan Sosič
  • Nastja Bojić
  • Lara Paukovič
  • Žiga Kovač

Sestava komisije za poezijo:

• red. prof. dr. Irena Novak Popov
  • Tadeja Logar
  • Anja Grmovšek
  • Luka Kropivnik

Vabljeni tudi k všečkanju FB strani natečaja in širjenju dogodka.

V upanju, da se nam pridružite na dogodku, vas lepo pozdravljamo,

organizacijski odbor natečaja Rdeča nit 2017

Natečaj poteka v organizaciji Študentske organizacije Filozofske fakultete UL in Študentskega sveta Filozofske fakultete UL. Nagrade in zaključni dogodek so pomagali omogočiti:

Filozofska fakulteta UL , Znanstvena založba FF, Koridor - križišča umetnosti, Trubarjeva hiša literature, Slovensko mladinsko gledališče, Bunker: Stara mestna elektrarna, Gledališče Glej, Kinodvor, Cvetličarna in vrtnarija Klinc, Marjetica, Vina Ščurek.