Predaval bo doc. dr. Andrea Matošević iz Sveučilišta Jurja Dobrile, Pula

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo Filozofske fakultete vabi na predavanja, ki jih bo v okviru Erasmus+ učiteljske izmenjave izvedel doc. dr. Andrea Matošević iz Sveučilišta Jurja Dobrile, Pula.

Predavanja bodo potekala po naslednjem razporedu:

• Socijalistički junaci i junakinje rada: ponedeljek, 22. maja 2017, ob 11.20 uri, predavalnica P1
  • Omladinske radne akcije: politika, rad i dokolica: ponedeljek, 22. maja 2017, ob 13.00 uri, predavalnica P3.
  • Rudari u Istri i svakodnevne prakse preživljavanja kroz XX stoljeće: torek, 23. maja 2017, ob 11.20 uri, predavalnica P3.

Predavanja so namenjena študentom dodiplomskih in podiplomskih programov na Oddelku za etnologijo in kulturno antropologijo.

Vljudno vabljeni tudi drugi.

Vsa predavanja potekajo na Oddelku za etnologijo in kulturno antropologijo, Zavetiška 5 v Ljubljani.