21.09.2018

Prijave na kreditno ovrednotene športne predmete 2018/2019

Pozdravljeni,

s Centra za univerzitetni šport UL so nas obvestili, da v ponedeljek, 24. septembra 2018, ob 12.00 odprejo prijave na ECTS kreditno ovrednotene predmete.

Prijavnica bo dostopna na tej povezavi. Prijave bodo zbirali do zapolnitve mest, predmeti pa se začnejo izvajati v tednu od 8. 10. 2018 naprej.

Na kreditno ovrednotene predmete bodo sprejemali zgolj študente, ki bodo s predmetom pridobivali ECTS kreditne točke.

21.09.2018

Sprejem brucev 2018

V ponedeljek, 1. oktobra 2018, bo na Filozofski fakulteti potekal sprejem brucev.

Sprejem bo potekal po razporedu, ki je na voljo tukaj.

Univerza v Ljubljani prav tako 1. oktobra 2018 vabi na Pozdrav brucem. Tradicionalni Pozdrav brucem, ki ga vsako leto pripravijo na Kongresnem trgu v Ljubljani, bo postregel še s predstavitvijo obštudijskih dejavnosti članic Univerze v Ljubljani, partnerji dogodka bodo dogajanje popestrili s spremljevalnim programom, kulturne organizacije pa imajo posebej za bruce pripravljene brezplačne vstopnice za paleto dogodkov; od predstav in razstav do koncertov.

10.09.2018

Uvodno usposabljanje za prostovoljno delo Društva za nenasilno komunikacijo

Društvo za nenasilno komunikacijo vabi k sodelovanju nove protovoljke in prostovoljce, ki bodo v šolskem letu 2018/2019 sodelovali z otroki in mladimi, ki so vključeni v njihove programe.

Vabljeni vsi, da postanete del njihovega tima in se udeležite uvodnega usposabljanja za prostovoljke in prostovoljce, ki bo potekalo po urniku, ki je objavljen tukaj.

06.09.2018

Naknadni razpis za Erasmus+ študijsko izmenjavo za letni semester 2018/2019

Odprt je naknadni razpis za Erasmus+ študijsko izmenjavo za letni semester 2018/2019. Rangiranje študentov ni potrebno, saj je sredstev dovolj, boste pa s podpisom na prijavnici morali potrditi prijavo študenta.

Interni rok za oddajo s strani oddelčne koordinatorice oz. koordinatorja podpisanih prijav je sreda, 10. oktober 2018.

Za prijavo na naknadni razpis za Erasmus+ študijsko izmenjavo za leto 2018/2019 morate izpolniti prijavnico preko VIS-a ter naložiti spodaj naštete dokumente, ki jih najkasneje do srede 10. oktobra 2018 v natisnjeni obliki oddate podpisane s strani oddelčne koordinatorice oz. koordinatorja v Mednarodno pisarno FF. Prijava je možna izključno za letni semester 2018/2019.

Prijave so možne v okviru nezasedenih mest. Seznam je objavljen tukaj.