Posvet ob 40-letnici Centra za pedagoško izobraževanje Filozofske fakultete

Ob 40-letnici Centra za pedagoško izobraževanje Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani  prirejamo posvet na temo Izobraževanje učiteljev za izzive prihodnosti

Glavni namen posveta, ki bo 20. septembra 2018, na Filozofski fakulteti v Ljubljani je izmenjati izkušnje ter na raziskavah sloneče ugotovitve o razvoju in dosežkih izobraževanja učiteljev v Sloveniji, s poudarkom na zadnjem desetletju, od uvedbe bolonjske prenove dalje, jih kritično osvetliti in na tej osnovi nakazati perspektive zaželenega prihodnjega razvoja. K aktivnemu sodelovanju vabimo predvsem učitelje in sodelavce fakultet, ki izobražujejo učitelje, raziskovalce na tem področju ter predstavnike šolske politike; dobrodošli pa so tudi prispevki  učiteljev mentorjev in študentov.

Več informacij je na voljo tukaj.

Vabljeni.

Slike: