Življenje na Filozofski fakulteti skozi fotografski objektiv

V ponedeljek, 6. maja 2019, smo v avli Filozofske fakultete odprli razstavo z naslovom Življenje na Filozofski fakulteti skozi fotografski objektiv.

Na razstavi, ki je na ogled v avli in na stopnišču fakultete, so razstavljene fotografije Muzeja novejše zgodovine Slovenije, Narodne in univerzitene knjižnice ter oddelkov in enot fakultete. Izbor razstavljenih fotografij je nastal v okviru magistrskega dela Katarine Bogataj (pod mentorstvom doc. dr. Katje Mahnič), ki se je pri izboru odločila za vsebinski pristop, katerega rdeča nit je pogled na življenje na Filozofski fakulteti, kot so ga v času svojega rednega zahajanja nanjo doživljali in soustvarjali njeni študentje.

Vabljeni, da se sprehodite po fakulteti in si ogledate razstavljene fotografske utrinke.

Predstavitev razstave doc. dr. Katje Mahnič na odprtju razstave si lahko preberete tukaj.

Slike: