16.12.2019

18. mednarodni natečaj za najboljšo otroško in mladinsko knjigo 2020 mestne občine Schwanenstadt v Gornji Avstriji

Okvirna tema letošnjega natečaja se glasi O rekah, jezerih in morjih. K sodelovanju so povabljeni vsi, ki želijo izdati ilustrirano otroško ali mladinsko knjigo ob upoštevanju okvirne teme. Dela naj bodo napisana v maternem jeziku ali pa dvo- oziroma večjezično.

Prijave pričakujejo do petka, 19. junija 2020, do 12.00 ure.

Več informacij

Vabilo na PRVO cepljenje proti klopnemu meningoencefalitisu - 2. stopnja

Spoštovani,

iz Zdravstvenega doma za študente so nam posredovali vabilo na PRVO cepljenje proti klopnemu meningoencefalitisu, ki bo 13. 12. 2019 v prostorih Zdravstvenega doma za študente. Udeležite se ga lahko tudi študenti drugega letnika, ki cepljenja lani niste opravili.

Vabilo na cepljenje najdete TU, za več informacij pa se lahko obrnete na go. Petro Židan (petra.zidan@zdstudenti.si).

Lep pozdrav.

Sodelovanje v anketi - trajnostni razvoj in potrošniške navade

Spoštovani,

na nas se je obrnila študentka, ki v sklopu svoje magistrske naloge izvaja anketo med študenti podiplomskih študijskih programov in sicer na temo trajnostnega razvoja in potrošniških navad. Vaše sodelovanje v anketi bi pripomoglo k reprezentativnosti vzorca in s tem k veljavnosti njene raziskave.

Anketa bo objavljena do sredine januarja na povezavi: https://www.1ka.si/a/234237.