Vabilo na PRVO cepljenje proti klopnemu meningoencefalitisu - 2. stopnja

Spoštovani,

iz Zdravstvenega doma za študente so nam posredovali vabilo na PRVO cepljenje proti klopnemu meningoencefalitisu, ki bo 13. 12. 2019 v prostorih Zdravstvenega doma za študente. Udeležite se ga lahko tudi študenti drugega letnika, ki cepljenja lani niste opravili.

Vabilo na cepljenje najdete TU, za več informacij pa se lahko obrnete na go. Petro Židan (petra.zidan@zdstudenti.si).

Lep pozdrav.

Sodelovanje v anketi - trajnostni razvoj in potrošniške navade

Spoštovani,

na nas se je obrnila študentka, ki v sklopu svoje magistrske naloge izvaja anketo med študenti podiplomskih študijskih programov in sicer na temo trajnostnega razvoja in potrošniških navad. Vaše sodelovanje v anketi bi pripomoglo k reprezentativnosti vzorca in s tem k veljavnosti njene raziskave.

Anketa bo objavljena do sredine januarja na povezavi: https://www.1ka.si/a/234237.