10.07.2020

Cepljenje proti klopnemu meningoencefalitisu - REVAKCINACIJA

Iz Zdravstvenega doma za študente so nam posredovali vabilo na cepljenje proti klopnemu meningoencefalitisu – poživitveni odmerek (za študente, ki so v študijskem letu 2015/2016 opravili kompletno bazično cepljenje).

S seboj prinesite izpolnjen vprašalnik COVID.

Cepljenje se bo izvajalo v juliju 2020 in bo zaradi trenutne situacije COVID-19 potekalo nekoliko drugače. Študente prosijo, naj si preko spletne strani doZdravnika.si izberejo termin in naročijo na cepljenje.

Več informacij v obvestilu.

10.07.2020

Poletna šola: Critical Infrastructure Resilience

Poletna šola Critical Infrastructure Resilience bo potekala v virtualni obliki od 7. do 25. 9. 2020.

Namenjena je doktorskim študentom predvsem s področij družboslovja, pomorstva, javne uprave, gradbeništva in geodezije ter arhitekture in urbanističnega načrtovanja.

Zainteresirani študenti se lahko na poletno šolo prijavijo preko spletne prijavnice.

DATOTEKE
cir20_brochure_virtual_sept2020_final.pdf