Back to top

 

ODDELČNI KOORDINATORJI IN TUTORJI

 

ODDELEK ZA ANGLISTIKO IN AMERIKANISTIKO

Igor JUREKOVIČ

Nija Drmić, Katarina Pribožič, Tomaž Kek, Peter Dular Sitar, Kristina Sarka, Vida Jocif, Špela Kaluža

 

ODDELEK ZA ARHEOLOGIJO

Matjaž KRAŠNA

Zala Popić, Blažka Hlupić, Eva Dušak

 

ODDELEK ZA AZIJSKE IN AFRIŠKE ŠTUDIJE

Mojca NOVAK

Tadeja Holer, Aljaž Novak, Katja Sluga, Lucija Vilčnik, Ana Zupan, Nuša Jelek

 

ODDELEK ZA BIBLIOTEKARSTVO, INFORMACIJSKO ZNANOST IN KNJIGARSTVO

David VOGRIN

Ana Gašperič, Neža Podjavoršek, Špela Švab

 

ODDELEK ZA ETNOLOGIJO IN KULTURNO ANTROPOLOGIJO

Andreja ŠPITALAR

Klara Božnik, Ana Klobučar, Maša Tramšek

 

ODDELEK ZA FILOZOFIJO

Zmago ŠVAJNCER VREČKO

Nika Štumberger, Vanesa Močilnik

 

ODDELEK ZA GEOGRAFIJO

Maja SIRŠE

Monika Gričnik, Peter Kastelic, Nina Ocvirk, Patricija Ostrožnik, David Pele, Kristina Pintar, Lenart Štaut, Valentina Vrhovec

 

ODDELEK ZA GERMANISTIKO S SKANDINAVISTIKO IN NEDERLANDISTIKO

Lara KRAŠOVEC

Matej Gradišar, Julija Kadunc, Timotej Klopčič

 

ODDELEK ZA KLASIČNO FILOLOGIJO

Matej PREVC

 

ODDELEK ZA MUZIKOLOGIJO

Veronika NAHTIGAL

Mia Dolgan

 

ODDELEK ZA PEDAGOGIKO IN ANDRAGOGIKO

Diana ISKRA

Doroteja Jančar, Albina Čeplak, Sara Ugrin, Mark Užmah

 

ODDELEK ZA PREVAJALSTVO

Miha HELBL

 Tamara Suligoi, Maiken Ana Kores, Višnja Jerman

 

ODDELEK ZA PRIMERJALNO KNJIŽEVNOST IN LITERARNO TEORIJO

Julija OVSEC

Vid Bešter, Manca Hribovšek, Anja Simič, Pika Polona Sović, Alex Devetak

 

ODDELEK ZA PRIMERJALNO IN SPLOŠNO JEZIKOSLOVJE

Maja ROTTER

Luka Brenko

 

ODDELEK ZA PSIHOLOGIJO

Ivana KOMLJEN

Tjaša Hauptman, Andreja Kos, Eva Mišmaš, Marko Šopar, Luka Uršič

 

ODDELEK ZA ROMANSKE JEZIKE IN KNJIŽEVNOSTI

Špela KALUŽA

Nina Ocvirk, Daša Gaberšek, Boža Sotenšek, Zymryte Ademaj, Tajda Susman

 

ODDELEK ZA SLAVISTIKO

Luka KROPIVNIK

Daša Gaberšek, Tilen Avguštin, Petra Mesec, Rina Pleteršek, Lana Sattler

 

ODDELEK ZA SLOVENISTIKO

Manca HRIBOVŠEK

Sandra Boršič, Albina Čeplak, Mia Hočevar, Maja Jakša, Luka Kropivnik, Katarina Pribožič, Pika Polona Sović, Ana Šintler

 

ODDELEK ZA SOCIOLOGIJO

Luka MIKLOŠIČ

Oskar OpassiMarina Tomić, Ajda Sokler, Tomaž Kek, Zala Ferlinc

 

ODDELEK ZA UMETNOSTNO ZGODOVINO

Amadeja ISKRA

Tina Berk, Matic Ferlan, Inge Selmič Zajec, Ajda Šubelj

 

ODDELEK ZA ZGODOVINO 

Oskar OPASSI

Doroteja JančarSaša Perovič, Inge Selmić Zajec, Anže Ravnikar, Patricija Ostrožnik, Matej Gradišar, Zymryte Ademaj