Back to top

 

ODDELČNI KOORDINATORJI IN TUTORJI

 

ODDELEK ZA ANGLISTIKO IN AMERIKANISTIKO

ANDREJ NOVINEC

Anja Zidar, Ina Poteko, Nisja Naja Resinovič, Jure Skubic, Marija Jeremić, Nika Mrak, Karin Petko, Ada Pihler, Kaja Božnik

 

ODDELEK ZA ARHEOLOGIJO

ZALA POPIČ

Matjaž Krašna

 

ODDELEK ZA AZIJSKE IN AFRIŠKE ŠTUDIJE

NEŽA CEVC

Beti Uršič, Kaja Sovinc

 

ODDELEK ZA BIBLIOTEKARSTVO, INFORMACIJSKO ZNANOST IN KNJIGARSTVO

NAJA KEBE

Anja Kocijančič, Maruša Kocbek, Nika Papež, Neža Blatnik Sojar

 

ODDELEK ZA ETNOLOGIJO IN KULTURNO ANTROPOLOGIJO

MAJA VALANT

Anja Pogladič, Pia Jankovič, Pika Kristan, Špela Kodrič, Tajda Jerkič

 

ODDELEK ZA FILOZOFIJO

Zmago ŠVAJNCER VREČKO

Sara Svati Sharan, Gaja Lukacs Čufer

 

ODDELEK ZA GEOGRAFIJO

Patricija OSTROŽNIK

Haris Ljubijankić, Katja Ana Pokeržnik, Katja Vidmar, Nika Klasič, Sara Guzelj

 

ODDELEK ZA GERMANISTIKO S SKANDINAVISTIKO IN NEDERLANDISTIKO

Timotej KLOPČIČ

Ajda Kavšak, Haris Ljubijankić, Klara Šebenik, Mateja Bremec, Saša Kralj, Vanja Japelj

 

ODDELEK ZA KLASIČNO FILOLOGIJO

Klara Marija KERŠIČ

 

ODDELEK ZA MUZIKOLOGIJO

MIA DOLGAN

Doris Primc

 

ODDELEK ZA PEDAGOGIKO IN ANDRAGOGIKO

KATJA ČERNE

Blažka Kirm, Ivana Ojsteršek, Manca Kozlovič, Rok Kuralt

 

ODDELEK ZA PREVAJALSTVO

ARIANA KUPŠEK

Anna Maria Grego, Saša Sušnik, Karin Rizzi

 

ODDELEK ZA PRIMERJALNO KNJIŽEVNOST IN LITERARNO TEORIJO

NISJA NAJA RESINOVIČ

Anja Zidar, Eva Kryštufek, Karin Petko, Marija Jeremić, Nina Glavan, Tjaša Gajšek, Urša Strle

 

ODDELEK ZA PRIMERJALNO IN SPLOŠNO JEZIKOSLOVJE

KATJA ZUPANČIČ

Peter Černe

 

ODDELEK ZA PSIHOLOGIJO

ŽIVA MANJA PETROVEC

Daša Jehart, Luka Uršič, Tia Jakopič, Timotej TežakTjaša Geršak, Tjaša Hauptman

 

ODDELEK ZA ROMANSKE JEZIKE IN KNJIŽEVNOSTI

PIA LEKŠE

Nika Mrak, Tjaša Žerjav, Urh Ferlež, Katja Brodarič

 

ODDELEK ZA SLAVISTIKO

ANA RAKOVEC

Ada Pihler, Beti Uršič, Blaž Šoba, Blažka Kirm, Jasna Gornik, Maruša Žibred, Neja Breskvar, Nika Primc, Teja Čeč

 

ODDELEK ZA SLOVENISTIKO

INA POTEKO

Blaž Šoba, Gal Viršek Žiger, Kaja Božnik, Klemen Sagadin, Maja Ravnikar, Monika Podlogar, Urh Ferlež

 

ODDELEK ZA SOCIOLOGIJO

JURE SKUBIC

Sara Ugrin, Manca Kozlovič, Nika Lončar, Oskar Opassi, Pika Kristan

 

ODDELEK ZA UMETNOSTNO ZGODOVINO

DOMEN GOSTIŠA

Petra Plavšić

 

ODDELEK ZA ZGODOVINO 

ANŽE RAVNIKAR

Anja Muha, Matija Terglav, Oskar Opassi, Patricija Otrožnik, Saša Kralj, Tamara Šterk