Back to top

 

ODDELČNI KOORDINATORJI IN TUTORJI

 

ODDELEK ZA ANGLISTIKO IN AMERIKANISTIKO

Lana JURMAN

Katja Cuder, Andrej Novinec, Ina Poteko, Nisja Naja Resinovič, Ajda Rozina-Zupančič, Sara Strajnar, Špela Terbovc, Daša Viler

 

ODDELEK ZA ARHEOLOGIJO

Matjaž KRAŠNA

Blažka Hlupič, Zala Popič

 

ODDELEK ZA AZIJSKE IN AFRIŠKE ŠTUDIJE

Mojca NOVAK

Jan Brvar Mozgan, Ruben Franko, Tadeja Holer, Gašper Kosmač, Ajda Pristovšek Podergajs, Ajda Rozina-Zupančič

 

ODDELEK ZA BIBLIOTEKARSTVO, INFORMACIJSKO ZNANOST IN KNJIGARSTVO

Ana GAŠPERIČ

Naja Kebe, Barbara Šipoš

 

ODDELEK ZA ETNOLOGIJO IN KULTURNO ANTROPOLOGIJO

Andreja ŠPITALAR

Kaja Cigut, Monika Gričnik, Tajda Jerkič, Jerneja Šubelj, Maja Valant

 

ODDELEK ZA FILOZOFIJO

Zmago ŠVAJNCER VREČKO

Lana Jurman, Tita Winkler

 

ODDELEK ZA GEOGRAFIJO

Patricija OSTROŽNIK

Monika Gričnik, Lovro Jecl, Kristina Pintar, Lenart Štaut

 

ODDELEK ZA GERMANISTIKO S SKANDINAVISTIKO IN NEDERLANDISTIKO

Timotej KLOPČIČ

Mateja Bremec, Diana Flajs Bektašević, Anja Matičič, Matej Gradišar

 

ODDELEK ZA KLASIČNO FILOLOGIJO

Klara KERŠIČ

 

ODDELEK ZA MUZIKOLOGIJO

Veronika NAHTIGAL

Mia Dolgan

 

ODDELEK ZA PEDAGOGIKO IN ANDRAGOGIKO

Diana ISKRA

Karja Černe, Mihaela Drobnič, Doroteja Jančar, Blažka Kirm, Sara Ugrin

 

ODDELEK ZA PREVAJALSTVO

Alenka ČINČ

Marko Cigan, Barbara Gorišek, Klara Eva Kukovičič

 

ODDELEK ZA PRIMERJALNO KNJIŽEVNOST IN LITERARNO TEORIJO

Alex DEVETAK

Julija Ovsec, Nisja Naja Resinovič, Anja Zidar

 

ODDELEK ZA PRIMERJALNO IN SPLOŠNO JEZIKOSLOVJE

Luka BRENKO

 

ODDELEK ZA PSIHOLOGIJO

Tjaša HAUPTMAN

Tjaša Geršak, Daša Jehart, Ivana Komljen, Živa Manja Petrovec, Marko Šopar, Luka Uršič

 

ODDELEK ZA ROMANSKE JEZIKE IN KNJIŽEVNOSTI

Daša GABERŠEK

Zala Dvornik, Špela Terbovc, Sanja Sabolović, Tajda Susman, Daša Viler

 

ODDELEK ZA SLAVISTIKO

Tilen AVGUŠTIN

Teja Čeč, Daša Gaberšek, Alja Lačen, Petra Mesec, Natali Pavič, Manca Perko, Nika Primc, Ana Rakovec, Lana Sattler, Andraž Stevanovski

 

ODDELEK ZA SLOVENISTIKO

Lana SATTLER

Mia Hočevar, Tajda Jerkič, Nika Lončar, Ina Poteko, Nika Primc, Ana Rakovec, Andraž Stevanovski

 

ODDELEK ZA SOCIOLOGIJO

Sara UGRIN

Zala Ferlinc, Nika Lončar, Mateja Metelko, Luka Miklošič, Dagmar Nared, Dejan Navodnik, Oskar Opassi, Minea Rutar

 

ODDELEK ZA UMETNOSTNO ZGODOVINO

Matic FERLAN

Tina Berk, Zala Brglez, Domen Gostiša

 

ODDELEK ZA ZGODOVINO 

Anže RAVNIKAR

Matej GradišarDoroteja Jančar, Domen Kovač, Oskar Opassi, Patricija Ostrožnik