Mednarodna pisarna

Dogodek Društva VTIS - Vse o študiju v tujini

V Društvu v tujini izobraženih Slovencev (Društvo VTIS) že peto leto zapored organizirajo dogodek VTIS Roadshow: Tujina mene mika, s katerim dijakom in študentom predstavljajo zanimive in koristne vsebine o študiju v tujini. Na dogodku bodo prisotni izvedeli kako uspešno pridobiti štipendije, se prijaviti in pripraviti na študij v tujini, ter kako se soočiti s selitvijo in življenjem v drugi državi. Člani društva VTIS bodo delili svoje izkušnje, koristne informacije in odgovarjali na vprašanja udeležencev.

Dogodek bo potekal v sredo 8.12.2021 ob 19.00 uri preko Zoom-a.

Na dogodku bodo sodelovali tudi partnerji društva: ASEF: Ameriško-slovenska izobraževalna fundacija, British Council, Ad Futura (Javni štipendijski, razvojni, invalidski in preživninski sklad RS), EducationUSA, UWC Slovenia, IntegralEDU in Popri (Primorski tehnološki park).

Obvezna je prijava preko Eventbrita. Več informacij o dogodkih najdete na FB strani ali spletni strani. Za dodatna vprašanja so vam na voljo preko maila.

Sprememba GU Martin Anton Grad

Referat

Štipendije za raziskovalne obiske v tujini na temo blaginje otrok in mladih za doktorske študenkte in študente

Obvestilo o možnosti študentskega dela pri podjetju Postojnska jama d. d.

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani, Mednarodna pisarna

Razpisa študentskih izmenjav za študijsko leto 2022/23 v Avstraliji in ZDA

Oddelek za primerjalno književnost in literarno teorijo

Oddelčna predstavitev postopkov za zagovor diplomskih in magistrskih del