Prostovoljstvo v Sloveniji: psihološki pogledi in raziskave

Urednik: Eva Boštjančič, Katarina Babnik

Prostovoljstvo v Sloveniji – psihološki pogledi in raziskave je knjiga, ki prvič na sistematičen način v tako širokem obsegu analizira psihološki pogled na prostovoljstvo. Gre za delo, ki bo prišlo prav marsikomu. Knjigo lahko uporabijo študenti družboslovnih in humanističnih študijev, spoznanja v prakso prenašajo vodje prostovoljskih organizacij, novinarji se lahko oprejo na konkretne številke ter dejstva, ki so v posameznem poglavju predstavljena. Seveda pa je znanstvena monografija namenjena tudi vsem, ki jih prostovoljske aktivnosti zanimajo – od odločevalcev ter načrtovalcev politik prostovoljstva do laikov, ki so po naravi srčni, empatični ljudje.

Leto izida: 2021

07. 05. 2024
Oddelek za primerjalno in splošno jezikoslovje

Jezikoslovni dan: 2. študentska konferenca Oddelka za primerjalno in splošno jezikoslovje