3. poletna šola akademske integritete ENAI 2023

Na Fakulteti za elektrotehniko, računalništvo in informatiko organizirajo  3. poletno šolo akademske integritete ENAI 2023 (več informacij ), ki jo izvajajo v okviru  Erasmus+ projekta z naslovom Facing Academic Integrity Threats (FAITH).

Poletna šola bo potekala  od 21. do 25. avgusta na Fakulteti za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Koroška 46 v Mariboru.

Glavne teme bodo raziskovalna integriteta, upravljanje podatkov, kršitve akademske in raziskovalne integritete, plagiatorstvo, pogodbeno goljufanje, akademsko pisanje, etično objavljanje in razširjanje, politika akademske integritete ter akademska integriteta pri uporabi orodij umetne inteligence.

Poletna šola je namenjena študentom, ki jih zanima akademska in raziskovalna integriteta. Vsi študenti, ki bodo zaključili 3. poletno šolo akademske integritete ENAI, bodo prejeli potrdilo o zaključku in priporočilno pismo za podelitev treh ECTS kreditnih točk.

19. 10. 2020
Oddelek za slavistiko, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Gostujoča predavanja dr. Iváneka z Ostravske univerze

03. 09. 2020