Aktualni dogodki Kariernih centrov Univerze v Ljubljani

Karierni centri Univerze v Ljubljani vabijo na dogodke, ki jih pripravljajo maja.

Priložnosti za družboslovce in humaniste v nevladnih organizacijah in javnih institucijah, torek in četrtek 24. in 26. maja 2022, ob 13:00. V živo na FF UL.

Vabljeni na karierni dan, na katerem bodo predstavljene različne karierne poti in priložnosti za družboslovce in humaniste v nevladnih organizacijah in javnih institucijah.

Priložnosti v nevladnih organizacijah, 24. 5. 2022
 Z nami bodo Pina - kulturno izobraževalno društvo, Društvo za kulturo inkluzije, Društvo Humanitas, Društvo za nenasilno komunikacijo, Motovila - center za spodbujanje sodelovanja v kulturnih in ustvarjalnih sektorjih.
Prijavite se preko POPR-a>>

Priložnosti v javnih institucijah, 26. 5. 2022
Z nami bodo Moderna galerija in Muzej sodobne umetnosti, Mala ulica, Inštitut za socialno varstvo, Mladi zmaji in NUK. Prijavite se preko POPR-a>>

Komunikacijske veščine za vsak žep

Petek, 10. maj 2022, 14:00

Komunikacija je orodje, s katerim gradimo naše odnose ... ali pa jih podiramo. Glavna stvar je, kako znamo ta orodja uporabljati. Pridružite se delavnici, na kateri bomo spoznali najbolj uporabna komunikacijska orodja, ki nam pridejo prav v vsaki situaciji - s profesorjem, sovrstniki ali pa z natakarjem kavarne na vogalu ulice.

Prijavite se prek POPR-a>

Delo z bazami podatkov - osnovni nivo v Accessu (12 urni tečaj)

Torek, 10.-12. maj 2022, ob 14:00

Vabljeni na delavnico, s katero boste izpopolnili svoje delo z bazami podatkov. Vsebina tri-dnevnega tečaja Accessa bo zajemala predstavitev okolja, združevanje tabel, relacije med tabelami, kreiranje poizvedb, uporaba pogojev in funkcij, uporabo SELECT stavka, ogled podatkov ... Prijavite se, če imate boste lahko prisotni vse tri dni.

Podjetniške finance za začetnike

Sreda, 11. maj 2022, ob 13:00

Na delavnici se boste srečali z osnovami računovodstva, davkov in financ za podjetnike (začetnike), zagonskimi sredstvi s finančnega vidika in pridobivanje sredstev. Vabljeni!

Prijavite se prek POPR-a>

Kako se povezovati z drugimi + mreženje

Četrtek, 12. maj 2022, ob 13:30

Glavni izziv povezovanja z drugimi ljudmi je večinoma navezovanje prvega stika, iskanje stične točke in predstavljanje sebe v taki luči, da bomo 'izpadli dobro'. Na delavnici se bomo učili, kako pristopiti do drugih ljudi in narediti dober vtis.

Kako najti zaposlitev

Četrtek, 12. maj 2022, ob 14:00

Vas zanima, kako najti zaposlitev oz. kje poiskati priložnosti za zaposlitev? Pridružite se nam na webinarju, na katerem bomo govorili o odkritem in skritem trgu dela, mreženju, samozaposlitvi, priložnostih v tujini in o tem, kako si postaviti SMART cilje.

Izmenjevalnico oblačil PRINESI // ODNESI

Oddelek za zgodovino, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Predavanje Friederike Kind-Kovács: Kako raziskovati zgodovino otroštva otrok Budimpešte po prvi svetovni vojni