Cikel pogovorov »Humanizem, & mi« v sklopu razstave »Evropa – dediščina humanistov«

Goethe-Institut Ljubljana v sodelovanju s Filozofsko fakulteto (FF), Aufhebung – mednarodnim heglovskim združenjem in Slovensko-nemškim društvom štipendistov v okviru razstave Evropa – dediščina humanistov vljudno vabi na cikel pogovorov Humanizem, & mi.

Napovedi pogovorov:

29. marec ob 19. uri (AGRFT, Velika gledališka dvorana): Humanizem, & umetnost besede (Špela Virant, Tomer Gardi)

19. april ob 18. uri (avla Filozofske fakultete): Humanizem, & filozofija (Bara Kolenc, Mladen Dolar, Gregor Moder)

Povezava na prenos dogodka na Youtube kanalu

10. maj: Humanizem, & Kitajska (Jana Rošker, Sašo Jerše)

Humanizem, & mi: Sklepna razprava na sejmu Liber.ac.

Prisrčno vabljeni!

Plakat

Razstava Goethejevega inštituta Evropa – dediščina humanistov je bila na Filozofski fakulteti na ogled med 22. februarjem in 27. marcem 2022.

Razstavni katalog