Dogodki Kariernih centrov Univerze v Ljubljani

Karierni centri Univerzev Ljubljani vabijo na dogodke:

• Linkedin – moj online CV

Torek, 17. 1. 2023, ob 14.00. Na spletu.

Udeležite se delavnice, na kateri boste spoznali, kako si lahko z Linkedinom gradite osebno blagovno znamko in kako ga lahko uporabite kot svoj spletni CV za profesionalno prisotnost.

Prijavite se prek POPR-a>>

• Samoocena in samoevalvacija – zakaj bom lahko pri svojem delu užival ali pa mi bo v breme?

Torek, 24. 1. 2023, ob 13.30, na Fakulteti za kemijo in kemijsko tehnologijo.

Želite ugotoviti, katero delovno mesto vam bo najbolj ustrezalo? Na delavnici boste s pomočjo vprašalnikov spoznavali sami sebe in raziskovali različna delovna okolja. Ugotavljali boste, zakaj se v nekaterih okolji počutite odlično in zakaj v drugih ne.

Prijavite se prek POPR-a>>

• Kako se soočim z (ne)uspehom?

Četrtek, 26. 1. 2023, ob 19.00. Na spletu.

Imate kdaj občutek, da niste dosegli želenih ciljev? Na predavanju se boste poučili o strategijah odzivanja v različnih situacijah, ko imate občutek, da stvarem niste najbolj kos.

Prijavite se prek POPR-a>>

• Center za socialno delo – izkoristi svoje pravice!

Petek, 27. 1. 2023, ob 11.00. Na spletu.

Pridobite informacije o centru za socialno delo iz prve roke. Udeležite se predstavitve, na kateri boste izvedeli, kakšne pravice in pomoč vam pripadajo; od državne štipendije, socialne pomoči do programov za duševno zdravje in žrtve nasilja.

• Delavnica za predmetne tutorje: Bolj učinkovito učenje in poučevanje

Torek, 31. 1. 2023, ob 14.00, na Pravni fakulteti.

Naučite se ciljnega načrtovanja učenja in poučevanja. Na delavnici boste analizirali svoje učne strategije in dejavnike, ki vplivajo na motivacijo. Spoznali boste učne metode za učinkovitejše učenje in slišali izkušnje predmetnih tutorjev z različnih fakultet in študijskih programov.

Prijavite se prek POPR-a>>

• Poznaš spletno nasilje, se znaš pravilno odzvati?

Četrtek, 2. 2. 2023, ob 9.00. Na spletu.

Znate prepoznati znake spletnega nasilja? Na delavnici boste spoznali različne oblike spletnega nasilja, izvedeli boste tudi, kako ukrepati v primeru spletnega nasilja. Delavnico bosta vodili Ajda Petek in Urška Valentič, strokovnjaki s področja spletnega nasilja.

• Izkustvena delavnica za tutorje: Postani top tutor/ka

Četrtek, 9. 2. 2023, ob 13.30, na Filozofski fakulteti.

Ste tutorji ali razmišljate o tutorstvu? Na interaktivni delavnici boste spoznali različne zabavne načine, kako aktivirati študente in se povezovati. Poučili se boste o različnih področjih tutorstva in osvojili orodja za delo z različnimi skupinami študentov.

• Kako najti zaposlitev?

Četrtek, 9. 2. 2023, ob 13.30, na Fakulteti za kemijo in kemijsko tehnologijo.

Se lotevate iskanja zaposlitve? Na delavnici boste spoznali odkriti in skriti trg dela, priložnosti v tujini in možnost samozaposlitve. Izvedeli boste, kako si postaviti SMART cilje in kako se mrežiti z delodajalci.

19. 10. 2020

03. 09. 2020