Filozofska fakulteta na sejmu Informativa 2024

Filozofska fakulteta tudi letos sodeluje na Informativi, sejmu izobraževanja in poklicev, ki bo 19. in 20. 1. 2024 na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani. Stojnico naše fakultete, na kateri bodo za več informacij o študiju na voljo naše študentke in študenti, boste našli v sklopu Univerzitetnega mesta Univerze v Ljubljani (UL).

Za lažjo odločitev pri izbiri študija bo obiskovalcem na voljo pester program, ki ga pripravlja univerzitetna Visokošolska prijavno informacijska služba v sodelovanju s Kariernimi centri UL. Program zajema osebno svetovanje za dijake in starše/skrbnike; tudi za kandidate iz tujine, izračun točk, informiranje glede prijave s posebnim statusom, predstavitev programov UL in prijavno vpisnega postopka za študijsko leto 2024/2025, delavnico Holladovega vprašalnika – testa poklicnih interesov.

Vabljeni!

Več informacij

19. 10. 2020
Oddelek za slavistiko, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani