Gostujoči predavanji dr. Valerija Barada na Oddelku za sociologijo

Vabljeni na dve gostujoči predavanji na splošno temo Spolne vloge, spolna razmerja in družbeni položaj žensk na Hrvaškem izr. prof. dr. Valerije Barada s Filozofske fakultete v Zadru na Oddelku za sociologijo.

Prvo predavanje z naslovom Postsocializem in trenutni socio-ekonomski razvoj kot kulturni kontekst interpretacije spolnih razmerij in družbenega položaja žensk bo v torek, 5. decembra 2023, ob 16.30 v predavalnici 430.

Drugo predavanje z naslovom Ravnotežje med delom in prostim časom - rezultati raziskave kognitivnega in emocionalnega dela žensk ter upravljanja gospodinjstev bo v četrtek, 7. decembra 2023, ob 15.30 v predavalnici 232.

V sredo, 6. decembra 2023, pa bo gostja skupaj s koordinatorko Ceepus izmenjav na Oddelku za sociologijo izr. prof. dr. Anjo Zalta v Modri sobi ob 13.00 izvedla še predstavitev možnosti in priložnosti študentskih in profesorskih mobilnosti na Filozofski fakulteti v Zadru.

Oddelek za geografijo, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Javno predavanje dr. Marka Krevsa pred izvolitvijo v naziv redni profesor

Izmenjevalnico oblačil PRINESI // ODNESI

Oddelek za zgodovino, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani