Gostujoči predavanji na Oddelku za etnologijo in kulturno antropologijo

V torek, 27. oktobra 2020, bosta v okviru seminarja pri predmetu Etnološke regionalne raziskave Slovenije s svojima predavanjema po Zoomu gostovali:

- ob 11.20 uri: Franja Gabrovšek Schmidt iz Regionalne razvojne agencije Gorenjske (naslov predavanja: Gorenjska na evropskem zemljevidu: Tudi z evropskimi sredstvi do izboljšanja kakovosti življenja in napredka na Gorenjskem);

- ob 13.00 uri: dr. Jasna Bajec Fakin iz ZRC SAZU (naslov predavanja: Kulturna dediščina, skupnost, EU projekti in lokalni razvoj).

Zainteresirani za predavanji se lahko nanju prijavite preko elektronskega naslova eika@ff.uni-lj.si in prejmete vabili oziroma povezavi.

Oddelek za zgodovino, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Predavanje Friederike Kind-Kovács: Kako raziskovati zgodovino otroštva otrok Budimpešte po prvi svetovni vojni