Izzivi vključevanja digitalne humanistike v visokošolsko izobraževanje in raziskovanje

Oddelek za geografijo Filozofske fakultete vabi na izobraževanje, v obliki delavnice, o možnostih in pasteh vključevanja digitalne humanistike v visokošolsko izobraževanje in raziskovanje, ki bo potekalo v petek, 26. 11. 2021, od 10.00 do 16.00 ure v predavalnici 233 na Filozofski fakulteti.*

Delavnica je namenjena visokošolskim učiteljem, asistentom, raziskovalcem ter sodelavcem s področja humanistike. Prijavite se lahko preko te povezave.

Delavnica bo potekala v sklopu projekta HUM@N - Digital Transformation in Humanities.

Rok za prijavo na delavnico 15. 11. 2021, število mest pa je največ 30.

*V primeru zaostritve COVID-19 omejitev, bo delavnica v celoti izvedena na daljavo preko platforme Zoom. Lokacija in oblika izvedbe bo prijavljenim udeležencem javljena pravočasno.

Vabilo