Posvet o kakovostnih praksah: DOGODEK ODPADE

Dogodek je zaradi zaostrene epidemične situacije odpovedan in prestavljen na ugodnejši čas.

Sindikat Mladi plus v sodelovanju s Filozofsko fakulteto vabi na posvet o kakovostnih praksah (predavalnica 15). Vabljeni vsi, ki ste že ali pa še boste, opravljali študijsko prakso. Na posvetu bo mogoče izraziti svoje mnenje o sistemu praktičnega usposabljanja in podati predloge za izboljšave. Verjetno te zanima tudi, zakaj imajo kolegi na drugih fakultetah plačano prakso, ti pa ne. Ker študentke in študentje pri opravljanju prakse velikokrat ne poznajo svojih pravic, bodo predstavili tudi kolektivne pogodbe dejavnosti, ki jih določajo. Seveda pa ne bodo izpustili niti iskanja dobrih primerov opravljanja prakse. Na koncu bodo na voljo tudi za vprašanja o pripravništvu in strokovnem izpitu na področju vzgoje in izobraževanja, saj se vse tri teme pomembno prepletajo.

Dogodek je del projekta Posvetovanje o kakovostnih praksah, ki ga sofinancira program Erasmus+.

Facebook dogodek

19. 10. 2020