Seminar: Zdravilna moč joge v času pandemije COVID-19

Vljudno vabljeni na seminar Zdravilna moč joge v času pandemije COVID-19 / Healing power of YOGA in the times of COVID-19 pandemic kot del Mednarodnega dneva joge, svetovne iniciative, ki se je začela leta 2015 pod okriljem Indije in Združenih narodov. V tem letu Veleposlaništvo Indije v Sloveniji Mednarodni dan joge obeležuje s festivalom Surya – festival joge in wellnessa / Surya – Festival of Yoga and Wellness. Seminar Zdravilna moč joge v času pandemije COVID-19 bo potekal v sredo, 23. junija 2021, med 10.00 in 13.00. uro v Modri sobi na Filozofski fakulteti. Zaradi omejitve števila prisotnih se na dogodek prijavite na elektronski naslov Nina.Petek@ff.uni-lj.si.

Uvodni nagovor

nj. ekscelenca ga. Namrata S. Kumar, veleposlanica Indije v Sloveniji, Veleposlaništvo Indije, Ljubljana, Slovenija

dr. Roman Kuhar, dekan Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani

dr. Janko Lozar, predstojnik Oddelka za filozofijo Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani