Virtualna predstavitev priložnosti v okviru zveze EUTOPIA

Vabljeni, da se 15. 3. 2022 pridružite virtualni predstavitvi priložnosti v okviru zveze EUTOPIA. Predstavili bodo tudi povezane institucionalne aktivnosti in programe, ki so jih razvili s pomočjo Razvojnega stebra financiranja.

EUTOPIA je učna in raziskovalna skupnost desetih evropskih univerz, ustanovljena z namenom aktivnega sodelovanja pri ustvarjanju in prenovi skupnega visokošolskega prostora. UL prek Zveze EUTOPIA svojim študentkam, študentom, raziskovalkam, raziskovalcem ter zaposlenim ponuja številne priložnosti za okrepitev mednarodnega sodelovanja v obliki pilotnih medinstitucionalnih razpisov, inovativnih programov mobilnosti, številnih usposabljanj ter drugih priložnosti za učenje in raziskovanje v okviru skupnih projektov in pilotnih iniciativ.

Kakšne priložnosti pa so trenutno na voljo? V torek, 15. marca, se ob 13.30 uri pridružite predstavitvi na Zoom povezavi in izvedeli boste vse o preteklih in trenutno odprtih priložnostih ter možnostih za sodelovanje.

Izmenjevalnico oblačil PRINESI // ODNESI

Oddelek za zgodovino, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Predavanje Friederike Kind-Kovács: Kako raziskovati zgodovino otroštva otrok Budimpešte po prvi svetovni vojni