Znanstvena založba in Knjigarna Filozofske fakultete na Sejmu na zraku

V soboto, 22. 4. 2023, bo od 10. do 22. ure v parku Zvezda v Ljubljani potekal Sejem na zraku. Tam bosta tudi Znanstvena založba in Knjigarna Filozofske fakultete. Podarimo si knjige ob svetovnem dnevu knjige! Vabljeni!

Sodelujoče založbe

Anksio; Avrora AS d.o.o.; Beletrina; BUČA; Cankarjeva založba; Cela Pametna Založba; Časopis za kritiko znanosti, domišljijo in novo antropologijo; Črna skrinjica; DESA MUCK BLAŽINA; Društvo za informiranje o islamu; DZS, d. d.; Hart založba; Hiša knjig; Kooperativa THD (Založba /*cf., Krtina, Sophia, Društvo za teoretsko psihoanalizo, Studia humanitatis); KUD Sodobnost International; LUD Literatura; Miš založba; Mladinska knjiga; Modrijan; Revija Razpotja; samozaložniki Tomaž Caserman, Gabrijela Duh, Mojca Rudolf, Nataša Rupena, A.B. Krooss, Sara Tezak; Sidarta; Slovenska kinoteka; Slovenska matica; Slovenski gledališki založniki (SLOGI, MGL, EMANAT, MASKA); Stripburger / Forum Ljubljana; Škrateljc, zavod za kulturo, izobraževanje in šport; ŠKUC in Center za slovensko književnost; VigeVageKnjige; založba Didakta; Založba Družina; Založba Goga; založba Iskanja; Založba Malinc; Založba Morfem; Založba Pivec; Založba Sanje; založba UMco / revija Bukla; Založba VBZ; Založba Vida/Ocean; Založništvo tržaškega tiska; Znanstvena založba Filozofske fakultete UL; ZRC SAZU, Založba ZRC.

Več informacij na Facebooku

Oddelek za geografijo, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Javno predavanje dr. Marka Krevsa pred izvolitvijo v naziv redni profesor

Izmenjevalnico oblačil PRINESI // ODNESI