Dr. Jasna Podreka in dr. Sonja Pečjak sodelovali na 3. Predsedničinem forumu

Skupinska fotografija s Predsedničinega foruma

Tretji Predsedničin forum je potekal 15. maja 2024 v Kongresnem centru Brdo in je izpostavil eno ključnih družbenih vprašanj – zagotavljanje pogojev za mirno sobivanje in uživanje temeljne pravice do varnosti. V pripravi gradiva in priporočil foruma je aktivno sodelovalo 22 strokovnjakinj in strokovnjakov. Med njimi je v sklopu panela z naslovom Kultura, družba in (ne)nasilje: Ključna spoznanja za uspešno soočanje in preprečevanje nasilja sodelovala doc. dr. Jasna Podreka z Oddelka za sociologijo Filozofske fakultete, v sklopu panela z naslovom Medvrstniško nasilje: razmere v Sloveniji in pristopi za uspešno preprečevanje in ukrepanje pa prof. dr. Sonja Pečjak z Oddelka za psihologijo Filozofske fakultete.

Sing-a-Vision: izzivi so končani, spomini posejani

Uvodni govor dekanje na zaključni prireditvi Sing-a-Vision

Bilateralno srečanje zagrebškega in ljubljanskega oddelka za geografijo

Skupinska fotografija udeležencev srečanja