Informativni dan za Erasmus+ razpis za študijske izmenjave 2021/2022

V torek, 17. februarja 2021, smo na fakulteti pripravili Informativni dan za Erasmus+ razpis za študijske izmenjave 2021/2022.

Informativni dan je potekal preko platforme Zoom, predvajali smo ga tudi v živo preko FB-strani Mednarodne pisarne Filozofske fakultete. Na dogodku je svoje izkušnje z izmenjav predstavilo osem študentk in študentov, Anja Golec iz Mednarodne pisarne Filozofske fakultete ter Erika Bolčina iz Službe za mednarodno sodelovanje Univerze v Ljubljani pa sta predstavili razpis, pogoje in finančno podporo, do katere so upravičeni študentke in študenti na izmenjavi. Prek Zoom povezave se je zbralo 117 ljudi, dogodek na FB-strani pa šteje kar 2400 ogledov. Posnetek je na voljo tu.

Sing-a-Vision: izzivi so končani, spomini posejani

Uvodni nagovor dekanje

Bilateralno srečanje zagrebškega in ljubljanskega oddelka za geografijo

Skupinska fotografija udeležencev srečanja