Naziv Kadrovski up 2023 za magistrantko Oddelka za psihologijo Filozofske fakultete

Naziv Kadrovski up 2023 je prejela magistrantka Oddelka za psihologijo Maša Androjna.

V četrtek, 13. 4. 2023, je v Portorožu potekala podelitev nagrade Kadrovski up 2023 v okviru Slovenskega kadrovskega kongresa (https://skkongres.si/), za katero so se potegovale tri magistrantke Oddelka za psihologijo, Maša Androjna, Eva Esih in Ajda Makar. Naziv Kadrovski up 2023 je prejela Maša Androjna za svoje magistrsko delo s področja kadrovskega managementa z naslovom Odnos odgovornih za ravnanje z ljudmi do duševnega zdravja in duševnih težav ter s tem povezano ravnanje zaposlenih v delovnih organizacijah pod mentorstvom doc. dr. Katarine Babnik in somentorstvom izr. prof. dr. Roberta Mastena.

Iskrene čestitke!

Obvestilo o zaprtosti fakultete v času med 1. 5. in 3. 5. 2024

Prvomajski sprevod v Ljubljani leta 1961. Vir: Wikipedia

Gostovanje dr. Gregorja Modra in dr. Bare Kolenc na ameriških univerzah