Pogovorni večer o vzgoji

V četrtek, 6. 4. 2023, ob 18. uri je v Modri sobi na Filozofski fakulteti potekal dogodek z naslovom Pogovorni večer o vzgoji v organizaciji Društva študentov_k andragogike in pedagogike (DŠAP). Na večeru so gostili prof. dr. Mojco Kovač Šebart in prof. dr. Robija Krofliča, pogovor je moderiral član društva Andraž Fink. Oba gosta sta profesorja na Oddelku za pedagogiko in andragogiko Filozofske fakultete in sta zaslužna za številne debate v študentskih vrstah na matičnem hodniku in drugje. Profesorja sta se pogovarjala o naslednjih tematskih sklopih: pojmovanje svobode; patološki narcisizem; koncept identitete. Dogodek so zaključili z razmislekom o tem, kakšne implikacije imajo teorije za vzgojno-izobraževalno prakso.

Sing-a-Vision: izzivi so končani, spomini posejani

Uvodni nagovor dekanje

Bilateralno srečanje zagrebškega in ljubljanskega oddelka za geografijo

Skupinska fotografija udeležencev srečanja