Rezultati volitev za dekanjo Filozofske fakultete

prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar

Objavljamo rezultate volitev za dekanjo Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani.

Z upoštevanjem ponderiranja glasov je kandidatka prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar prejela 74,1 % veljavnih glasov, kandidatka prof. dr. Špela Virant pa 25,9 % veljavnih glasov.

Volilna komisija je ugotovila, da je bila za dekanjo Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani za mandatno obdobje 2021 do 2025 izvoljena prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar.

Najlepša hvala obema za kandidaturo ter iskrene čestitke novi dekanji!

Poročilo volilne komisije

21. 07. 2022

Novosti Znanstvene založbe Filozofske fakultete

15. 07. 2022

Intenzivni program skupnega magistrskega programa KREOL

11. 07. 2022

Viktorija Osolnik Kunc izvoljena v Svet Mednarodne zveze prevajalcev FIT (FIT Council)

Z leve proti desni: Jan Chr. Næss (Norveška), Olga Egorova (Rusija), Annette Schiller (Irska), Viktorija Osolnik Kunc (Slovenija), Ted Wozniak (ZDA), Tiina Tuominen (Finska), Alejandra Jorge (Argentina), Iris Gretchen González Nieto (Kuba), Marta Morros Serret (Španija), Eleanor Cornelius (Južna Afrika), Alexandra Jantscher-Karlhuber (Avstrija).  Na sliki manjkajo: Alison Rodriguez (Nova Zelandija), Victoria Lei Cheng Lai (Macao) in Anming Gao (Kitajska).