Srečanje z bruckami in bruci in Pozdrav brucem

Utrinek z lanskega srečanja z bruckami in bruci Filozofske fakultete

Na fakulteti bodo v ponedeljek, 2. oktobra 2023, potekala srečanja z bruckami in bruci. Razpored srečanj po posameznih študijskih programih najdete na tej povezavi.

Vabljeni tudi na že tradicionalni Pozdrav brucem, ki ga pripravlja Univerza v Ljubljani (UL). Letošnji Pozdrav brucem bo obarvan v barve zdravja in zabave. Na stojnicah fakultet in akademij UL, Zdravstvenega doma za študente Ljubljana in različnih nevladnih organizacij boste lahko med drugim opravili brezplačne meritve, s katerimi boste dobili vpogled v svoje zdravje, ter prejeli smernice in nasvete za izboljšanje svojega počutja, hkrati pa se spoznali z osebami, ki vas bodo obkrožale na vaši izbrani fakulteti ali akademiji. Manjkalo ne bo niti zabave in druženja. Vabljeni na Kongresni trg 2. oktobra 2023 od 16. ure dalje.

Obvestilo o zaprtosti fakultete v času med 1. 5. in 3. 5. 2024

Prvomajski sprevod v Ljubljani leta 1961. Vir: Wikipedia

Gostovanje dr. Gregorja Modra in dr. Bare Kolenc na ameriških univerzah

Dr. Bara Kolenc in dr. Gregor Moder (foto: Ana Kovač in Voranc Vogel)