Študenta Filozofske fakultete Tanja Božić in Sašo Puljarević - prejemnika nagrade Mlado Pero

Fotografija: Voranc Vogel/Delo

Pesnica in prozaistka Tanja Božić, magistrska študentka primerjalne književnosti in francoščine, ter literarni kritik Sašo Puljarević, magistrski študent primerjalne književnosti in južnoslovanskih študij,  sta prejela nagrado Mlado pero, s katero časopisna hiša Delo spodbuja literaturo mlajših generacij.

Nagrajencema iskreno čestitamo in jima želimo še obilo uspehov!

21. 07. 2022

Novosti Znanstvene založbe Filozofske fakultete

15. 07. 2022

Intenzivni program skupnega magistrskega programa KREOL

11. 07. 2022

Viktorija Osolnik Kunc izvoljena v Svet Mednarodne zveze prevajalcev FIT (FIT Council)

Z leve proti desni: Jan Chr. Næss (Norveška), Olga Egorova (Rusija), Annette Schiller (Irska), Viktorija Osolnik Kunc (Slovenija), Ted Wozniak (ZDA), Tiina Tuominen (Finska), Alejandra Jorge (Argentina), Iris Gretchen González Nieto (Kuba), Marta Morros Serret (Španija), Eleanor Cornelius (Južna Afrika), Alexandra Jantscher-Karlhuber (Avstrija).  Na sliki manjkajo: Alison Rodriguez (Nova Zelandija), Victoria Lei Cheng Lai (Macao) in Anming Gao (Kitajska).