Alpsko smučanje na Krvavcu

Pedagoška enota za šport Filozofske fakultete vabi vse študentke in študente Filozofske fakultete in Univerze v Ljubljani vsak petek (začetek 23. 12. 2022) na alpsko smučanje na Krvavcu. Za cenejšo smučarsko karto se je treba prijaviti najkasneje do četrtka do 18. ure na tej povezavi.

V petek se nato zglasite pred blagajno na spodnji postaji gondole Krvavec pri prof. šp. vzgoje Alešu Močniku od 8. do 8.20 ure, pri katerem boste plačali (s seboj imejte točen znesek) in prevzeli karto. Obvezno imejte s seboj veljavno študentsko izkaznico. Po dogovoru s prof. Močnikom smučanje po programu ali prosto. Prosto smučanje je na lastno odgovornost.

Za športno vzgojo (predmet »Šport in humanistika«) je potrebno imeti pet obiskov za en semester, deset za dva semestra. Za dodatne informacije se obrnite na Aleša Močnika na elektronski naslov: ales.mocnik@ff.uni-lj.si.

Vabilo

Oddelek za sociologijo

Alumni FF - vabilo

Oddelčna strokovno svetovalna služba, 1. 3. 2024