Delavnica: HUD razpis

Pisarna za prenos znanja UL vas vabi, da se pridružite HUDi KICK OFF DELAVNICI z izr. prof. dr. Anja Svetina Nabergoj, profesorico na Ekonomski fakulteti Univerze v Ljubljana in predavateljico na Stanford University.

Namen delavnice je, da zaženete misli, prevetrite ideje in izpo(po)lnite svoje HUDe vprašalnike za prijavo vaše netehnološke inovacije na HUD razpis UL. Spoznali boste nove veščine, ki vam bodo pomagale na vaši poti v svet inovacij, od razvijanja podjetniške priložnosti do dela v interdisciplinarnih timih. Osrednji poudarek delavnice bo kreativno sodelovanje in ustvarjanje sodelovalne (inovacijske) miselnosti.

Delavnico organizira Pisarna za prenos znanja UL.

Datum: 23. avgust ob 15. uri

Lokacija: Zoom

Več o delavnici

Svoje prevetrene ideje, ki naslavljajo družbeni izziv, prijavite na HUD razpis:

HUD vprašalnik

Več o HUDem razpisu

Več informacij dobite na naslednjih elektronskih naslovih: nadja.viharev@uni-lj.si, nina.smerdu@uni-lj.si in hud@uni-lj.si

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav predmetov

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Obvestilo za študentke in študente etnologije in kulturne antropologije

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo