Dogodki za učinkovitejše delo tutorjev

Karierni centri Univerze v Ljubljani v septembru in oktobru organizirajo dogodke, namenjene izmenjavi dobrih praks in pridobivanju dodatnih znanj in kompetenc za učinkovitejše delo tutorjev. Udeležba na dogodkih je brezplačna, potrebna pa je predhodna prijava.

1. Tradicionalni posvet za tutorje in koordinatorje tutorje: Vloga tutorstva v času negotovih razmer zaradi covida-19

Termin: 24. 9. 2020, od 9.00 do 11.15 (prek spleta)

Vsebina posveta: Identificirane potrebe, dobre prakse in priporočila. Več informacij in prijava TUKAJ.

2. Webinar s Saro Isakovič: Strah pred neuspehom

Termin: 13. 10. 2020

Vsebina webinarja: kako prepoznati, kdaj se stvarem izogibamo zaradi strahu pred neuspehom, kaj narediti, ko nam nekaj ne uspe, kako se soočiti s strahom, akcijski načrt za soočanje z neuspehom.

Več informacij sledi TUKAJ.

3. Spletna delavnica: Kako najti motivacijo za učenje?

Termin: 20. 10. 2020, od 15.00 do 17.15

Vsebina delavnice: notranja in zunanja motivacija, sedem dejavnikov uspeha, postavljanje ciljev in pomen načrtovanja pri motivaciji za študij. Več informacij in prijava TUKAJ.

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.

Vabilo

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav izbirnih predmetov

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo