Znanstvenoraziskovalni inštitut

Financiranje mobilnosti raziskovalcev – Razpis EUTOPIA Program mobilnosti raziskovalcev

Obveščamo vas, da je še odprt razpis EUTOPIA Program mobilnosti raziskovalcev (EUTOPIA Researcher Mobility Program) v okviru projekta Erasmus + EUTOPIA 2050 ter EUTOPIA TRAIN projekta.

EUTOPIA Program mobilnosti raziskovalcev podpira izmenjavo strokovnega znanja in raziskovalnih infrastruktur ter razvoj skupnih raziskovalnih dejavnosti (npr. skupne publikacije, skupne prijave na mednarodne razpise, inovacije ipd.) preko financiranja kratkih raziskovalnih obiskov (2 do 3 tedne) na EUTOPIA partnerskih univerzah.

Program je odprt za vse znanstvene discipline in teme, spodbujajo pa se projekti, povezani s temo planetarne blaginje (Planetary well-being). Projekti bodo izvedeni na gostujoči instituciji v sodelovanju z izbranim gostujočim raziskovalcem oz. profesorjem, domača institucija pa povrača stroške mobilnosti v višini do 3.000 EUR na obisk. Univerza v Ljubljani bo v skladu s programskim proračunom financirala naslednje vrste malih projektov:

• Klasični raziskovalni projekt (poudarek na znanstvenih ciljih);
  • Inovacijski projekt (poudarek na raziskavah in razvoju, inovacijah in prenosu tehnologije) ali
  • Projekt, ki se osredotoča na uporabo rezultatov raziskav in vključevanjem družbe.

Prijave so odprte do porabe sredstev.

Več informacij boste našli na uradni spletni strani mreže EUTOPIA.

Kontaktna oseba za prijavo na razpis: Ema Karo (Ema.Karo@ff.uni-lj.si, 01 241 1084).

Oddelek za psihologijo

Odprtost knjižnice Oddelka za psihologijo v sredo, 26. 1. 2022

GU - sprememba

Oddelek za primerjalno književnost in literarno teorijo