Informativni dan tutorstva

Leto je naokoli, kar pomeni, da se počasi približuje informativni dan tutorstva. Kljub razglašeni epidemiji študij teče dalje in v prihodnjem študijskem letu bomo na Filozofski fakulteti dočakali novo generacijo bruck in brucev – ti bodo vstopili v svet, ki bo za njih popolnoma nov, poln izzivov, priložnosti ali preprek. Ravno tutorji so tiste osebe, ki stojijo ob strani brucem in bruckam ter jim skušajo olajšati prehod iz srednje šole na fakulteto.

Vabljeni vsi študentje 1. in 2. stopnje na informativni dan tutorstva, da o tutorstvu izvejo kaj več in se prijavijo na razpis, ki bo objavljen do konca maja. Dogodek bo potekal v dveh terminih, in sicer,  v petek, 9. 4. 2021, ob 16.20 in v sredo, 14. 4. 2021, ob 18.00 v spletnem okolju. Povezava do dogodka je tu.

Tutorstvo

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Objava volilnih imenikov - 2. krog volitev rektorja

Prevajanje - delo