Oddelek za prevajalstvo

Izposoja in vračanje gradiva v tednu od 26. do 30. oktobra 2020 izključno po pošti

V skladu z navodili UL je v tednu od 26. do 30. oktobra 2020 Filozofska fakulteta zaprta za vse študente in zunanje obiskovalce, zato se bo izposoja gradiva v OHK izvajala izključno po pošti po predhodnem dogovoru z oddelčno knjižnico. Stroški pošiljanja so odvisni od teže pošiljke (do 1 kg 3 EUR, od 1 do 3 kg 4 EUR, nad 2 kg 5 EUR). Tudi vračanje gradiva je mogoče samo po pošti s priporočeno pošiljko. Za čas, ko so knjižnice zaprte, se zamudnina ne obračunava, za ostale terjatve je možno brezgotovinsko plačilo prek spleta. Za dodatne informacije se obrnite na oddelčne knjižnice. O nadaljnjih spremembah vas bomo sproti obveščali.
Hvala za razumevanje.

Ostanite zdravi!

Knjižnica za anglistiko, germanistiko in prevajalstvo

Etnološke regionalne raziskave Slovenije – predavanja