Izvedba izpitov pri Besedotvorju SKJ v junijskih rokih

Spoštovani,

obveščam vas, da bodo izpiti v junijskih rokih potekali v živo.

PRVI ROK:

Pisni del izpita bo v petek, 4. 6. 2021, ob 14. uri v predavalnici 34. Ustni del bo v ponedeljek, 7. 6. 2021, od 9. ure naprej. V razpored za ustni del izpita se boste po objavi rezultatov pisnega dela vpisali na Wikiverzi.

DRUGI ROK:

Pisni del izpita bo v četrtek, 17. 6. 2021, ob 12. uri v predavalnici 34. Ustni del bo v petek, 18. 6. 2021, od 9. ure naprej. V razpored za ustni del izpita se boste po objavi rezultatov pisnega dela vpisali na Wikiverzi.

Rezultate pisnih izpitov in navodila za vpis termina ustnega izpita bodo prijavljeni prejeli po VIS-u, objavljeni pa bodo tudi v spletni učilnici. Aktualna vprašanja z literaturo in gradivom so objavljena v spletni učilnici Besedotvorje SKJ 2020/21 (ključ za vpis: BT).

O terminih ustnega dela komisijskih izpitov boste obveščeni skupaj z rezultati pisnega dela, o izvedbi jesenskih rokov boste obveščeni po kolektivnem dopustu, tj. po 15. 8. 2021.

Saška Štumberger

Izvedba izpitov pri Besedotvorju SKJ v junijskih rokih Saška Štumberger

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Oddelek za prevajalstvo