Znanstvenoraziskovalni inštitut

Javni razpis za sofinanciranje aktivnosti v zvezi s promocijo slovenske znanosti v tujini in povezovanje znanstvenih dosežkov v letu 2022

Javna agencija za raziskovalno dejavnost RS je 6. 5. 2022 objavila Javni razpis za sofinanciranje aktivnosti v zvezi s promocijo slovenske znanosti v tujini in povezovanje znanstvenih dosežkov v letu 2021.

Predmet Javnega razpisa za sofinanciranje aktivnosti v zvezi s promocijo slovenske znanosti v tujini in povezovanje znanstvenih dosežkov v letu 2022  je sofinanciranje aktivnosti v zvezi s promocijo slovenske znanosti v tujini, kjer je zagotovljena primerna mednarodna in strokovna udeležba in povezovanje znanstvenih dosežkov.

Razpisna dokumentacija in več informacij: spletna stran ARRS.

Rokovnik razpisa: spletna stran ARRS.

Predizpolnjeni prijavni obrazec: intranet UL FF.

Postopek prijave:

• Nepodpisano prijavno dokumentacijo po zaključku izpolnjevanja posredujte v pregled in potrditev na elektronski naslov Ema.Karo@ff.uni-lj.si
  • Prijavna vloga mora biti podpisana lastnoročno.
  • Prijavno vlogo v tiskani in elektronski obliki bomo na ARRS posredovali z ZIFF.

Interni rok za oddajo nepodpisane prijavne dokumentacije v pregled: četrtek, 9. 6. 2022, do 12. ure.

Interni rok za oddajo zaključene dokumentacije v podpis: petek, 10. 6. 2022, do 12. ure.

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Informativni dan Oddelka EIKA - 2. stopnja

Informativni dan za 2. in 3. stopnjo

Knjiga naj (raz)miga – 12. namig