Znanstvenoraziskovalni inštitut

Najava Javnega razpisa za predložitev projektov manjšega obsega – Interreg Program Slovenija-Hrvaška 2021-2027

Obveščamo vas, da bo 17. novembra 2023 v okviru Interreg Programa Slovenija-Hrvaška v obdobju 2021-2027 v Uradnem listu Republike Slovenije in na spletni strani programa objavljen Javni razpis za predložitev projektov manjšega obsega.

Program deluje na osnovi odprtega javnega razpisa. To pomeni, da lahko prijavitelji oddajajo projektne vloge neprekinjeno po objavi javnega razpisa, dokler so na voljo sredstva.

Skupaj z javnim razpisom bodo objavljene vse relevantne smernice in informacije.

Prve delavnice za prijavitelje bodo izvedene po objavi javnega razpisa za predložitev projektov, predvidoma v decembru 2023.

Sprememba GU Lilijana Burcar

Sprememba GU Simon Kušar

Oddelek za psihologijo

Obvestilo o zaprtosti fakultete (24. 6. in 25. 6. 2024)