Referat za doktorski študij

Objavljen razpis za kandidate za mlade raziskovalce v letu 2021

Univerza v Ljubljani je objavila Razpis za kandidate za mlade raziskovalce v letu 2021. Kandidati in kandidatke prijavo oddajo elektronsko preko spletne aplikacije; rok za prijavo je 23. junij 2021 do 13. ure.

Na UL FF se lahko kandidati in kandidatke za MR prijavijo k naslednjim mentorjem in mentoricam:

RAZPISNA DOKUMENTACIJA:

Vprašanja v zvezi z razpisom lahko pošljete na univerzitetni elektronski naslov doktorski.studij@uni-lj.si ali ge. Emi Karo na Ema.Karo@ff.uni-lj.si. Prosimo vas, da si prej preberete še odgovore na najpogosteje zastavljena vprašanja.

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Oddelek za prevajalstvo

Sprememba GU Tanja Žigon

Poletna šola »Klimatske spremembe: globalna okoljska politika in izzivi«