Oblikovalski izziv - Volitve 2022

Oblikovalski studio Ljudje in Fundacija Brumen organizirata oblikovalski izziv Volitve 2022. Gre za brezplačen izobraževalni program, v sklopu katerega bo izbrana interdisciplinarna skupina ob mentorstvu strokovnjakov s področja politike, sociologije, medijev in vizualne komunikacije poiskala način kako mlade spodbuditi k čim večji volilni udeležbi v letu 2022.

Program se bo začel s 3-dnevnim design sprintom, ki bo sestavljen iz strokovnih predavanj in intenzivne ideacijske faze. Sledilo bo 1-mesečno delo na razvoju ideje do končnega izdelka. Skozi celoten proces bo udeležence vodila skupina oblikovalcev iz studia Ljudje.

K prijavi vabijo študente in mlade profesionalce s področja oblikovanja in vizualnih umetnosti (oblikovanje vizualnih komunikacij, storitveno oblikovanje, produktno oblikovanje, video in novi mediji ipd.) ter družboslovja (sociologija in politične vede).

Rok za prijavo: 27. 1. 2022

Za več informacij in prijave obiščite spletno stran.

Govorilne ure - dr. Sašo Jerše

Knjižnica Oddelka za pedagogiko v petek, 19. 3. 2024

Knjižnica Oddelka za sociologijo v petek, 29. 3. 2024

Uradne ure tajništva (25. 03. - 29. 03. 2024)