Znanstvenoraziskovalni inštitut

»Od načel do praks: odprta znanost na evropskih univerzah 2020-2021« - rezultati raziskave Evropske zveze univerz (EUA)

Na priloženi spletni povezavi si lahko ogledate poročilo, ki ga je na tematiko odprte znanosti ter na osnovi izvedene ankete med članicami pripravila Evropska zveza univerz (EUA). Dostopen je tudi posnetek spletnega seminarja s predstavitvijo rezultatov ankete.

Odprtost fakultete v času kolektivnega dopusta - 2. 8. do 13. 8. 2021

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Predstavitveni dogodek razpisov programa LIFE (Spletno okolje: 8. 9. 2021 do 9. 9. 2021, med 9. in 13. uro)

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani